ESPRIT ES1G212L0015

8,590.00 ден

Бренд: Esprit
Боја: Црна, сребрена
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха