SALE 87%

ESPRIT ES1L173M0065

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 4,794.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Сребрена со црна позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха