SALE 87%

ESPRIT ES1L196M0055

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 4,794.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Сребрена и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Календар:
Датум
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха