ESPRIT ES1L197M0085

8,590.00 ден

Бренд: Esprit
Боја: Розово златна, сива
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха