SALE 87%

ESPRIT ES1L214M0055

Original price was: 7,890.00 ден.Current price is: 4,734.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Метално
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха