SALE 87%

ESPRIT ES1L215M0075

Original price was: 7,290.00 ден.Current price is: 4,374.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 16 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха