SALE 59%

ESPRIT ES1L215M0085

Original price was: 8,590.00 ден.Current price is: 6,872.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха