ESPRIT ES1L221M0065

8,490.00 ден

Бренд: Esprit
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

На залиха