ESPRIT ES1L233M0095

Original price was: 7,790.00 ден.Current price is: 4,674.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Розово златна, сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха