SALE 59%

ESPRIT FW18-132

Original price was: 11,390.00 ден.Current price is: 9,112.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Сребрен со бела позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха