FERRUCCI FC-13553M.01

4,290.00 ден

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена, темно сина, розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 43 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха