FERRUCCI FC-13885M.01

2,990.00 ден

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена, црна, црвена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 43 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха