SALE 59%

FERRUCCI FC13105M.02

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха