FERRUCCI FC14402.11

2,990.00 ден

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена, црвена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Дијаметар на часовник: 36 мм
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха