SALE 59%

FERRUCCI FCF-11789FM.4

Original price was: 4,490.00 ден.Current price is: 3,592.00 ден.

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена, сина, розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха