FERRUCCI FCF-12616FM.2

4,390.00 ден

Бренд: Ferrucci
Боја: Црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха