FERRUCCI FCF-13605M.02

2,990.00 ден

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена, бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Календар:
Датум
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха