SALE 59%

FERRUCCI FCM01108.M.5

Original price was: 4,490.00 ден.Current price is: 3,592.00 ден.

Бренд: Ferrucci Milano
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголна
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха