Festina F16376/1

6,490.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Сребрена и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 21 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха