FESTINA F16940/A

6,490.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Сребрена, сива
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха