Festina F20208/1

7,990.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Сребрена со розово златни детали
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 16 мм
Дијаметар: 31 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха