Festina F20383/1

8,990.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Златна и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 10 мм
Дијаметар: 29 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со Swarovski
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха