Festina F20471/3

7,390.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Црна и сребрена
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Титаниум
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха