FESTINA F20503/1

7,990.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Сребрена, бисерно бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 17 мм
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха