FOSSIL BQ3035

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 7,992.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Сребрена, сива
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген хронограф
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха