SALE 59%

FOSSIL ES4519

Original price was: 9,290.00 ден.Current price is: 7,432.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик, кристали
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха