FOSSIL ES4901

Original price was: 7,790.00 ден.Current price is: 6,232.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Розово златна и сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 16 мм
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен, класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха