SALE 59%

FOSSIL ES5087

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 6,392.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 16 мм
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха