FOSSIL FS5455

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 7,992.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха