FOSSIL FS5657

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 7,192.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Сребрена и црна со сини и црвени детали
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха