SALE 59%

FOSSIL FS5698

Original price was: 12,490.00 ден.Current price is: 9,992.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Црна и сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген со хронограф
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха