SALE 59%

FOSSIL JR1369

Original price was: 12,990.00 ден.Current price is: 10,392.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Црна и розово златна
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 50 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген со хронограф
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха