SALE 59%

FRABOSO OR10511BC

Original price was: 5,490.00 ден.Current price is: 4,392.00 ден.

Бренд: Fraboso
Боја: Сребрена
Материјал на обетки: Сребро
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха