SALE 59%

FRABOSO OR10530BC

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Fraboso
Боја: Розово златна, сребрена
Материјал на обетки: Сребро
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха