SALE 59%

FRABOSO OR10540BC

Original price was: 4,790.00 ден.Current price is: 3,832.00 ден.

Бренд: Fraboso
Боја: Сребрена
Материјал на обетки: Сребро
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха