SALE 59%

FRABOSO OR10630BC-S

Original price was: 2,600.00 ден.Current price is: 2,080.00 ден.

Бренд: Fraboso
Боја: Сребрена
Материјал на обетки: Сребро
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха