SALE 59%

G-SHOCK DW-6900RH-2ER

Original price was: 10,490.00 ден.Current price is: 8,392.00 ден.

Бренд: G-Shock
Боја: Бела, сина
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 50 мм
Материјал на часовник: Нерѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха