SALE 34%

G-SHOCK GA-110LS-7A

Original price was: 8,890.00 ден.Current price is: 8,001.00 ден.

Бренд: G-Shock
Боја: Сива, нијанси на зелена
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 51 мм
Материјал на часовник: Нерѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха