SALE 59%

G-SHOCK GA-2100FF-8AER

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 7,192.00 ден.

Бренд: G-Shock
Боја: Сива
Материјал на ремче: Гумено
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 49 мм
Материјал на часовник: Нерѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха