SALE 59%

G-SHOCK GA-B001-4AER

Original price was: 9,490.00 ден.Current price is: 7,592.00 ден.

Бренд: G-Shock
Боја: Црвена, црна
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 46 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален, аналоген
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха