G-SHOCK GA-B001SF-7AER

11,290.00 ден

Бренд: G-Shock
Боја: Бела, сива
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Нерѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха