SALE 59%

G-SHOCK GA-B2100-1AER

Original price was: 11,290.00 ден.Current price is: 9,032.00 ден.

Бренд: G-Shock
Боја: Црна
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Нерѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха