SALE 59%

G-SHOCK GD350GB-1ER

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

Бренд: G-Shock
Боја: Црна, златна
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 51 мм
Материјал на часовник: Нерѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха