G-SHOCK GMA-S2100BS-4AER

7,490.00 ден

Бренд: G-Shock
Боја: Розова, зелена
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 43 мм
Материјал на часовник: Гумено
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Женски
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха