SALE 59%

G-SHOCK GMA-S2100MD-7AER

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 7,192.00 ден.

Бренд: G-Shock
Боја: Бела, розово златна
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 43 мм
Материјал на часовник: Гумено
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Женски
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха