SALE 82%

GO GIRL ONLY 694883

Original price was: 4,490.00 ден.Current price is: 1,592.00 ден.

Бренд: Go Girl Only
Боја: Златна, бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха