SALE 34%

GUESS GW0606L1

Original price was: 7,990.00 ден.Current price is: 7,191.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха