SALE 34%

GUESS GW0613L1

Original price was: 10,490.00 ден.Current price is: 9,441.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена, црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 34 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха