GUESS JUBE01096JWRHT

1,790.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха