GUESS JUBE02162JWRHT

1,990.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Големина на обетки: 12 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха